Ako sa k nám dostať.

Vila Sálus sa nachádza v osade Tatranská Lomnica, ktorá je súčasťou mesta Vysoké Tatry.


Je niekoľko spôsobov ako sa dá k nám dostať.


Pri ceste autom môže byť orientačným bodom mesto Poprad, kde je odbočka smerom na Smokovce a potom do Tatranskej Lomnice.
Ďalšou možnosťou je do Tatranskej Lomnice odbočiť vo Veľkej Lomnici na križovatke so železničným prechodom. Veľká Lomnica je dedina asi 6 km východne od Popradu smerom na Kežmarok a od Tatranskej Lomnice je vzdialená 9 km.
Treťou možnosťou je pri ceste od Liptovského Mikuláša odbočiť za Liptovským Hrádkom smerom na Podbanské a pokračovať cez Starý Smokovec do Tatranskej Lomnice.

Do Tatranskej Lomnice sa dá pohodlne dostať aj niektorými priamymi autobusovými linkami z Bratislavy, Nitry, Prievidze, Košíc či Prešova.

Do Popradu alebo Starého Smokovca  napríklad  aj z Prahy, či Brna.

Poprad má aj priame vlakové spojenie na trase Bratislava – Žilina – Košice a Praha (alebo Brno) – Žilina – Košice.
Z Popradu potom premávajú pravidelné autobusové alebo vlakové spojenia do Tatranskej Lomnice. 

Z Popradu alebo Starého Smokovca  vás môžeme za malý príplatok k cene ubytovania vyzdvihnúť aj naším autom.

Ak cestujete zo vzdialenejších krajín ako je Slovensko alebo Česká Republika, tak pravdepodobne budete brať do úvahy aj leteckú dopravu. Ak nerátame letisko v Poprade, ktoré momentálne využívajú len charterové lety a teda nemá spojenie pravidelnou linkou, tak najbližšie letisko je v Košiciach. České aerolínie sú asi jediné, ktoré vás tam dnes s prestupom v Prahe dopravia . Ďalšou možnosťou sú letiská vo Viedni, Budapešti, Krakove alebo v Prahe.


Mapa Tatranskej Lomnice.

Úvod, Ubytovanie, Okolie, Mapa , Kontak a Rezervácie