Ubytovanie


Vila Sálus, umiestnená v centrálnej, tichej časti osady Tatranská Lomnica,  ponúka ubytovanie v dvoch veľkých apartmánoch (až pre 5 ľudí) a v jednom menšom apartmáne pre 2 ľudí. Ceľkovo je k dispozícii 10 postelí.

Veľké apartmány pozostávajú z dvoch samostatných spální, obývacej miestnosti so satelitným TV a DVD, jedálenského kúta a plne vybavenej kuchyne s rýchlovarnou konvicou ,  chladničkou a mikrovlnkou , kúpelne so sprchou, vaňou, 2 umývadlami, k dispozícii sú uteráky a sušič na vlasy a samostatná toaleta. Súčasťou apartmánov je balkón , apartmány na  1.poschodí majú aj veľké  terasy .

Menší apartmán pozostáva z jednej spálne so satelitným TV a DVD, malej plne vybavenej kuchyne s chladničkou, rýchlovarnou konvicou, kúpelňou so sprchou a toaletou, k dispozícii sú uteráky a sušič na vlasy.

Priestranná vstupná hala na prízemí ponúka pohodlné posedenie pri krbe a billiard. Súčasťou je aj zimná záhrada , v letných mesiacoch záhradná terasa a  altánok s grilom . Vila ponúka hosťom aj saunu. V celom zariadení je možnosť bezdrôtového pripojenia na internet.

Pred vilou je možnosť bezplatného parkovania                                                    

Šport, zábava a ostatné aktivity
-    Sauna
-    Billiard
-    Altánok s grilom
-    Lyžiarske vleky
-    Možnosť turistiky a prechádzok
-    Termálne kúpaliská
-    Reštaurácie a obchody (cca 50 m)
-    Belianska jaskyňa, Dobšinská Ľadová jaskyňa, Važecká jaskyňa a iné
-    Pieninský Národný Park / Romantická plavba na pltiach
-    Historické mestá: Spišská Sobota, Kežmarok, Bardejov
-    A iné

Doprava

Autom, vlakom  (50 m od Vily), autobusom (200 m od Vily), lietadlom (letisko Poprad – cca 15 km)